Novinky

Na státní svátek se k nám na prcky a na zvěřinec přijeli podívat Štusákovi s vnoučkem, na focení nebyl moc čas, pila se za pravého poledne na sluníčku třešňovice :) Mají doma Oliverovy sourozence Osku a Orsona ze Štípek, tak škoda že bylo moc teplo a nevzali je s sebou, to by byla teprve divočina.

Holčičky už mají svá jména : černobílá bude Audrey po mámě, oranžovobílá bude Affi a žemlová bude Ameli.

5.6.2018 se mé fence Audrey z Mešinské hájovny narodila 3 štěňátka fenky v barvách černobílá, žemlová a oranžovobílá. Více informací a fotek štěňat viz Vrh A.

Audrey má za sebou ultrazvuk a pan veterinář nám potvrdil březost, tak bychom se začátkem června měli dočkat štěňátek. Fenka už pomalu začíná přibírat na váze a roste jí bříško, tak byl ultrazvuk jen pro jistotu :)

Udělaly jsme si prodloužený víkend na Nechranicích u matky a v neděli absolvovaly 9. Internationale Rassehunde Ausstellung Chemnitz s výsledkem Ex. 1, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC, CACIB, BOS rozhodčí Anja Push (po změně rozhodčího).

Šampion ČMKU

20.03.2018

V necelých 3 letech si splnila podmínky pro získání titulu Šampiona ČMKU a stala se teprve 4. pointrem, který tento titul v ČR získal a jedinou fenou. Jedním ze psů s tímto šampionátem je její otec Scott z Mešinské hájovny :)

V únoru jsme vyrazily na dvě výstavy, na začátku února do Brna na mezinárodní výstavu psů ČMKU DUOCACIB Brno s výsledkem ve třídě vítězů V1 CAC CACIB BOS rozhodčím byl Fin Stockmari Harto.