Novinky

18.4.2019 se mé fence Audrey z Mešinské hájovny narodilo 8 štěňátek s průměrnou porodní váhou 450g. Narodilo se 7 fenek v barvách černá, žemlová a oranžovobílá a jeden černobílý pejsek. Více informací viz. Štěňata

14.3.2019 byla na ultrazvuku potvrzena březost a budeme se těšit na přírustky. Na Audrey už je bříško pěkně vidět, tak se necháme překvapit, kolik prcků nakonec bude.

Malá Affi ze Zaječích polí a Avon se mnou absolvovali první výstavu v Brně s posouzením od pana rozhodčího Oldřicha Nehyby. Ve třídě dorostu Affi s umístěním VN2, Ameli ze Zaječích polí VN1, holkám to moc šlo a snad si výstavní kruh oblíbí. Přijela se na nás podívat i Audrey ze Zaječích polí s paničkou. Avon třída otevřená V1...

Na státní svátek se k nám na prcky a na zvěřinec přijeli podívat Štusákovi s vnoučkem, na focení nebyl moc čas, pila se za pravého poledne na sluníčku třešňovice :) Mají doma Oliverovy sourozence Osku a Orsona ze Štípek, tak škoda že bylo moc teplo a nevzali je s sebou, to by byla teprve divočina.

Holčičky už mají svá jména : černobílá bude Audrey po mámě, oranžovobílá bude Affi a žemlová bude Ameli.

5.6.2018 se mé fence Audrey z Mešinské hájovny narodila 3 štěňátka fenky v barvách černobílá, žemlová a oranžovobílá. Více informací a fotek štěňat viz Vrh A.

Audrey má za sebou ultrazvuk a pan veterinář nám potvrdil březost, tak bychom se začátkem června měli dočkat štěňátek. Fenka už pomalu začíná přibírat na váze a roste jí bříško, tak byl ultrazvuk jen pro jistotu :)