Novinky

V únoru jsme vyrazily na dvě výstavy, na začátku února do Brna na mezinárodní výstavu psů ČMKU DUOCACIB Brno s výsledkem ve třídě vítězů V1 CAC CACIB BOS rozhodčím byl Fin Stockmari Harto.

Hony 2017

31.12.2017

Od září do konce prosince jsme se účastnily honů, ale fotek bohužel moc není...

V necelých 2,5 letech si splnila po letních výletech na výstavy podmínky pro získání titulu Grandšampiona a stala se 8. pointrem, který tento titul v ČR získal.

Chovná fena

01.06.2017

2.5.2017 jsme ráno vyrazily do Kroměříže a nechala jsem udělat rentgenové snímky dysplazie kyčelních kloubů a čekala na výsledek.

Na DUOCACIBU v Brně si splnila podmínky pro přiznání titulu Českého šampiona v necelých 2 letech :)

Na Hanácké národní výstavě jsem si vystála frontu, neboť Audrey měla splněny podmínky pro přiznání českého junioršampiona, kterého jsem jí nechala zapsat.

Na začátku roku jsem obdržela pro Audrey pracovní certifikát, aby mohla být na výstavách zařazena i do pracovní třídy.

Podzimní zkoušky - Memoriál Josefa Daňka Audrey absolvovala v I. ceně s 297 body na druhém místě již v 17. měsích s jedinou trojkou z klidu před zvěří pernatou, neboť na žádného bažanta jsme v tom vedru nenarazily.

Jarní svod

23.04.2016

23.4.2016 proběhl v honitbě MS Mořice - Vrchoslavice jarní svod loveckých psů. Psů velkých plemen bylo celkem 15 z toho 2 pointři, 3 čeští fousci, 1 Italský spinone, 1 maďarský ohař drátosrstý, 1 maďarský ohař krátkosrstý, 3 němečtí krátkosrstí ohaři, 1 výmarský ohař dlouhosrstý, 3 zlatí retrievři. Posuzování těchto plemen se ujali Zdeněk Kunc,...