Vrh A

5.6.2018 se mé fence Audrey z Mešinské hájovny narodila 3 štěňátka - fenky v barvách černobílá, žemlová a oranžovobílá. 

Ve 3:20 se jako první narodila černobílá fenka s porodní váhou 502g, v 6:00 se narodila druhá žemlová fenka s porodní váhou 495g a jako třetí na svět vykoukla v 6:15 největší oranžovobílá fenka s porodní váhou 590g. Každý den štěňata přibírají průměrně o 60g a rostou z nich pěkní mackové :)

Štěňata v průběhu dalšího týdne přibírají průměrně 100g a v 15. dni už mají skoro 2kg.

Holčičky už mají i svá jména : černobílá bude Audrey po mámě, oranžovobílá bude Affi a žemlová bude Ameli. Váží teď už skoro 2,7kg. Ve třech týdnech už zkoumají své okolí a už se pomalu projevují jejich povahy.  Audrey je taková individualistka a je strašně zvědavá a když není v ohrádce, nejraději by prolezla celý dvůr. Affi je hodně kontaktní, neustále by mě olizovala a okusovala a je nejvíc nenažraná. Ameli je také hodně kontaktní a nejvíc umrčená, když se jí něco nelíbí, zato k jídlu se moc nemá, zkouší už ale aportovat plyšáka :)

V pátém týdnu mají holky téměř 4kg a už je začínají zajímat všechny věci okolo a zkouší opatrně zkoumat i zvířata na dvoře. Už pár dní dostávají jako příkrm štěněčí mléko s granulkami a masovou konzervou, ikdyž fena má pořád hodně mléka a chodí je pravidelně krmit.

Více fotografií vrhu:


Štěňata jsou ze spojení zdravých, povahově, exteriérově i pracovně výjimečných rodičů s výborným rodokmenem.

Pohybový potenciál pointrů ocení noví majitelé zejména při lovu či sportu a milou povahu zase ti, kteří hledají společníka do rodiny.

Štěňata budou výborně socializována, odchována v rodině s dalšími psy a zvířaty, zvyklá uvnitř domu i venku na zahradě, očkovaná a odčervovaná a samozřejmě budou mít průkaz původu (PP). Při odběru každé štěně dostane s sebou domů chovatelský balíček. 

Audrey z Mešinské hájovny

Více informací a rodokmen zde Audrey z Mešinské hájovny , foto feny zde Fotogalerie a https://zezajecichpoli.rajce.idnes.cz/Audrey_z_Mesinske_hajovny.

Oliver ze Štípek

Výstavy:

Český Šampion, Český Grand Šampion, Slovenský Šampion

2x CAJC, BOJ, CWC, 11x CAC, res. CAC, 2x res.CACIB, 5x CACIB, 7x BOB, 3x BOS, JBIG, I. BIG

Národní vítěz, Vítěz Slovenska, Oblastní vítěz, Klubový vítěz MSKAO 2015, Nejúspěšnější pracovní pes MSKAO 2015

Zkoušky

Klubové VZ MSKAO 2015 I. cena, 2. místo, 488 b., Klubový vítěz, nejlepší pole, CACT

Memoriál Stanislava Hloucha 2015 (VZ) II. cena, 439 b.

Memoriál Josefa Lammera 2015 (LZ+ZVP) I.cena - vítěz putovního poháru

Memoriál Miroslava Schüllera 2015 (PZ+ZVP) I.cena, 2. místo

2x ZV I. cena, 2x PZ I. cena, 1x ZVP I. cena

Více o krycím psovi na jeho stránkách https://oliver-ze-stipek.webnode.cz